686S0003 från RIDEX: ditt valda fordon
Reservdelar katalog:
  • Avgassystem
  • Belysning
  • Bromssystem
  • Bränslesystem
  • Draganordning / delar
  • Drivaxel och
  • Drivaxlar och differentialer
  • El-system
  • Filter
  • Hjulupphängning och armar
  • Inredning och comfort
  • Karosseridelar, belysning, speglar
  • Klimatanläggning
  • Koppling / delar
  • Lagren
  • Motor
  • Motorkylning
  • Oljor och vätskor
  • Packningar och tätningsringar
  • Remmar, kedjor, rullar
  • Reparationssatser
  • Rör och slangar
  • Sensorer, reläer, styrenheter
  • Styrning
  • Stötdämparna, fjädrar, bladfjädrar
  • Tändsystem och glödsystem
  • Vindruterengöring
  • Värme / ventilation
  • Växellåda
Top tillverkare av reservdelar för Tändstift
Köp RIDEX Tändstift lågt pris från Rexbo
Tändstift N.vidd: 16 RIDEX 4059191451357 nätaffär

RIDEX Tändstift N.vidd: 16
Artikelnummer: 686S0003

Recensioner handla om Tändstift 4059191451357
Recensioner (0)
  • Nyckelvidd: 16
  • Yttergänga [mm]: 14
  • Gänglängd [mm]: 19
  • Gnistposition [mm]: 3
  • Tändstift: 1-jordelektrod
  • Gängstgning [mm]: 1,25
  • Elektrodavstånd [mm]: 0,8
  • Dragmoment [Nm]: 28
  • Polantal: 1
  • Dragvinkel [Grad]: 90
  • Bränsle: CNG/LPG
  • Skick: Helt ny
16,86 kr
inkl.25% moms,
exkl. leveranskostnader
I lager
- +
Lägg i kundvagnen
Facebook
Produktspecifkationer
  • Chassinummer till: YD 471564
  • Motornummer till: ..002262
  • Motorkod: N9F<DL20 DOHC EFI>
  • Kod: <Sierra 2.0 XR4i>
  • Katalysatormodell: för fordon med katalysator
  • Bränsle: CNG/LPG
  • Kompletteringsartikel/tilläggsinfo 2: Elektrodavstånd måste anpassas för gasdrift
  • Andra detaljer
  • Tillverkare: RIDEX
  • Typ: Tändstift
  • EAN: 4059191451357
RIDEX 4059191451357

4059191451357 på Tändstift från RIDEX lämplig för andra fordon:

OEM-Nummer
OEM-Referensnummer:
Märken OE-Nummer
ALFAROME/FIAT/LANCI 46799927
AUDI 101000004AA
AUDI 101000017AA
AUDI 101000049AF
BMW 12121705914
CITROËN 596004
CITROËN 59625N
CITROËN 59626G
CITROËN 5962A2
CITROËN 5962A9
CITROËN 5962C4
CITROËN 5962C5
CITROËN 5962C9
CITROËN 5962E2
CITROËN 5962G2
CITROËN 5962G4
CITROËN 5962K1
CITROËN 5962K6
CITROËN 5962N0
CITROËN 5962R0
CITROËN 5962R4
CITROËN 5962X2
CITROËN 5962X9
CITROËN 91509266
CITROËN 96009087
CITROËN 96024607
CITROËN 96037952
CITROËN 96064890
CITROËN 9607016480
CITROËN 96070663
CITROËN 96115813
CITROËN 97537377
CITROËN CF10
CITROËN MDF000006C
CITROËN MKP00096
CITROËN/PEUGEOT 5962E2
CITROËN/PEUGEOT 5962H8
CITROËN/PEUGEOT 96037952
CITROËN/PEUGEOT 96064890
CITROËN/PEUGEOT 96070663
DACIA 7700101401
DACIA 7700273462
DACIA 7700859910
DS 96037952
DS 96064890
FIAT 46417010
FIAT 46480362
FIAT 46531918
FIAT 46531935
FIAT 46551935
Fler lämpliga produkter för angivet OEM-KODER:
Tillverkare av Tändstift
BERU Z1
BERU Z100
BERU Z52
BERU Z255
BERU Z72
BERU Z15
BERU Z24
NGK 1145
NGK 1667
NGK 2078
NGK 2460
NGK 3330
NGK 3783
NGK 4783
NGK 4856
NGK 4930
NGK 5637
NGK 6130
NGK 6237
NGK 6345
NGK 6714
NGK 6962
NGK 7496
NGK 7642
NGK 7811
VALEO 246173
VALEO 246176
VALEO 246186
VALEO 246265
BOSCH 0 242 229 659
BOSCH 0 242 229 719
BOSCH 0 242 240 528
BOSCH 0 242 240 593
DENSO K16PR-U
DENSO K16TT
DENSO K20PR-U
DENSO K20TT
DENSO K20TXR
DENSO K22PB
DENSO K22PBR-S
DENSO Q16PR-U
DENSO Q16R-U
DENSO Q16TT
DENSO Q20PR-U
DENSO Q20R-U
DENSO Q20TT
DENSO Q22PR-U
MAGNETI MARELLI 061830254304
MAGNETI MARELLI 062000739304
MAGNETI MARELLI 062110020312
MAGNETI MARELLI 062110070312
MAGNETI MARELLI 062110120312
MAGNETI MARELLI 062110230312
MAGNETI MARELLI 062110250312
MAGNETI MARELLI 062110280312
FEBI BILSTEIN 13409
FEBI BILSTEIN 13415
FEBI BILSTEIN 13421
FEBI BILSTEIN 13423
FEBI BILSTEIN 13424
FEBI BILSTEIN 13429
FEBI BILSTEIN 13449
FEBI BILSTEIN 13450
FEBI BILSTEIN 13518
VEMO V99-75-0001
VEMO V99-75-0012
VEMO V99-75-0013
VEMO V99-75-0014
VEMO V99-75-0019
TOPRAN 107 127
VALEO 246196
VALEO 246895
VALEO 246132
VALEO 246851
VALEO 246858
VALEO 246175
VALEO 246892
VALEO 246855
VALEO 246853
DENSO K20PBR
BOSCH 0 241 240 609
FEBI BILSTEIN 13517
CHAMPION OE039/T10
CHAMPION OE057/T10
CHAMPION OE094/T10
CHAMPION OE005/T10
CHAMPION OE016/T10
CHAMPION OE014/T10
CHAMPION OE015/T10
FEBI BILSTEIN 13414
NGK 94067
STARK SKSP-1990002
STARK SKSP-1990004
STARK SKSP-1990014
DT Spare Parts 4.67509
RIDEX 686S0003
RIDEX 686S0005
BRISK 0016
BRISK 0026
BRISK 0037
MAGNETI MARELLI 062000773304
MAGNETI MARELLI 062000775304
MAGNETI MARELLI 062000781304
EYQUEM 0911007187
SWAG 10 91 3450
BRISK 1313
BRISK 1326
BRISK 1327
BRISK 1359
BRISK 1366
BRISK 1372
BRISK 1384
AUTOMEGA 150082020
SWAG 60 91 3409
HELLA 8EH 188 704-071
HELLA 8EH 188 704-171
HELLA 8EH 188 704-271
HELLA 8EH 188 704-291
HELLA 8EH 188 705-041
HELLA 8EH 188 705-071
HELLA 8EH 188 705-091
HELLA 8EH 188 706-071
HELLA 8EH 188 706-091
NGK 91406
NGK 97195
MASTER-SPORT BKR6E-ST-SET/4/MS
WAI CUF38
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-12
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-16
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-17
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-32
STARK SKSP-1990070
RIDEX 686S0071
STARK SKSP-1990071
RIDEX 686S0072
RIDEX 686S0014
MAGNETI MARELLI 062000787312
DENSO IK22FTT
MAGNETI MARELLI 062609000045
MAGNETI MARELLI 062708000004
MAGNETI MARELLI 062709000001
MAGNETI MARELLI 062709000076
MAGNETI MARELLI 062711000034
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-35
KAMOKA 7090501
KAMOKA 7090504
KAMOKA 7090507
KAMOKA 7090511
KAMOKA 7090512
KAMOKA 7090514
KAMOKA 7090516
KAMOKA 7090517
ASHIKA IK22FTT
AUGER 106571
Rekommenderade alternativ
Recensioner handla om RIDEX Tändstift 686S0003
Denna produkt har inget omdöme ännu. Skriv den första recensionen och dela din åsikt med andra kunder om att köpa den.
Skicka recension
5 Recensioner Tändstift 4059191451357
(0)
4 Recensioner Tändstift 4059191451357
(0)
3 Recensioner Tändstift 4059191451357
(0)
2 Recensioner Tändstift 4059191451357
(0)
1 Recensioner Tändstift 4059191451357
(0)