60-00-0241 från ASHIKA: ditt valda fordon
Reservdelar katalog:
  • Avgassystem
  • Belysning
  • Bromssystem
  • Bränslesystem
  • Draganordning / delar
  • Drivaxel och
  • Drivaxlar och differentialer
  • El-system
  • Filter
  • Fjädring / dämpning
  • Hjulupphängning och armar
  • Inredning och comfort
  • Karosseri
  • Klimatanläggning
  • Koppling / delar
  • Lagren
  • Motor
  • Motorkylning
  • Oljor och vätskor
  • Packningar och tätningsringar
  • Remmar, kedjor, rullar
  • Reparationssatser
  • Rör och slangar
  • Sensorer, reläer, styrenheter
  • Styrning
  • Tändsystem och glödsystem
  • Vindruterengöring
  • Värme / ventilation
  • Växellåda
Top tillverkare av reservdelar för Bromsskivor
Köp ASHIKA Bromsskivor lågt pris från Rexbo
Bromsskiva Ø: 280mm, ventilerad invändigt, Ø: 280mm ASHIKA 8052553274683 nätaffär

ASHIKA Bromsskiva Ø: 280mm, ventilerad invändigt, Ø: 280mm
Artikelnummer: 60-00-0241

Recensioner handla om Bromsskiva 8052553274683
Recensioner (0)
  • Diameter (mm): 280
  • Bromsskivetyp: ventilerad invändigt
  • Bromsskiva tjocklek [mm]: 24,1
  • Minimum tjocklek [mm]: 21,9
  • Höjd [mm]: 67,6
  • Fordonstyp: 30 + 33
  • Förpackningslängd [cm]: 31,5
  • Förpackningsbredd [cm]: 30
  • Förpackningshöjd [cm]: 16
  • Borrade: nej
  • Skick: Helt ny
752,64 kr
(Pris per styck)
inkl.25% moms,
exkl. leveranskostnader
I lager
- +
Lägg i kundvagnen
Facebook
Produktspecifkationer
  • Utrustningsvariant: 27 + 31
  • Position: framaxel
  • Andra detaljer
  • Tillverkare: ASHIKA
  • Typ: Bromsskiva
  • EAN: 8052553274683
ASHIKA 8052553274683

8052553274683 på Bromsskiva från ASHIKA lämplig för andra fordon:

OEM-Nummer
OEM-Referensnummer:
Märken OE-Nummer
CITROËN 1607872080
CITROËN 4246L2
CITROËN 4246L3
CITROËN 4246L4
CITROËN 4246X9
CITROËN 4246Y1
CITROËN 424926
CITROËN 424927
CITROËN 424999
CITROËN 4249E2
CITROËN 4249H8
CITROËN 4249K3
CITROËN 46806233
FIAT 10775395
FIAT 10775890
FIAT 10781790
FIAT 10781890
FIAT 10784190
FIAT 1300501080
FIAT 1341044080
FIAT 1351194080
FIAT 14144190
FIAT 14144690
FIAT 14145020
FIAT 14145090
FIAT 14148090
FIAT 14148190
FIAT 14151095
FIAT 14152090
FIAT 500351992
FIAT 50707078
FIAT 51728377
FIAT 51740244
FIAT 51848616
FIAT 51848618
FIAT 51848619
FIAT 51848620
FIAT 51856411
FIAT 51858362
FIAT 71738905
FIAT 71749828
FIAT 71752979
FIAT 71753740
FIAT 71771465
FIAT 71772817
FIAT 71805143
FIAT 71805276
FIAT 71805277
FIAT 71805279
FIAT 71805282
Fler lämpliga produkter för angivet OEM-KODER:
Tillverkare av Bromsskiva
ASHIKA 60-00-0241
ASHIKA 60-00-0619
JAPKO 600241
JAPKO 600619
ASHIKA 60-00-0241C
ASHIKA 60-00-0619C
JAPKO 600241C
JAPKO 600619C
VEMO V99-84-0007
TOPRAN 104 499
QUINTON HAZELL QBL472
LUCAS LLB472
LUCAS LLB472LLP
LUCAS LLB472P
LUCAS LLX472BL
LUCAS LLX472XLPX2
LUCAS LLX472XLUX2
FERODO DDF1809
FERODO DDF1132
FERODO DDF1170
ABE C3P017ABE
DELPHI BG2846
LPR F2171V
MEYLE 215 521 0004
QUINTON HAZELL BDC4361
Barum BAR24127
ATE 24.0124-0127.1
BOSCH 0 986 478 434
FERODO DDF767
BREMBO 09.5904.14
ZIMMERMANN 180.3013.52
FEBI BILSTEIN 10564
NK 209945
MAPCO 15037
TRW DF2721
VAICO V42-80017
TOPRAN 722 454
VALEO 186418
JURID 561984JC
METZGER 25255
JURID 562266J
FERODO DDF1170-1
FERODO DDF1809-1
NK 319945
OPTIMAL BS-4760
OPTIMAL BS-8380
STARK SKBD-0020122
A.B.S. 16291
FREMAX BD-4681
CIFAM 800-340
KAMOKA 1031534
JURID 562266JC
BOSCH 0 986 479 B34
ZIMMERMANN 180.3013.20
METELLI 23-0340
MAGNETI MARELLI 360406022600
MAGNETI MARELLI 431602040290
RIDEX 82B0120
FERODO DDF1170C-1
TRISCAN 8120 10140C
METZGER 6110104
METZGER 6110473
JP GROUP 4163100909
REMSA 6476.10
sbs 1815209945
MAGNETI MARELLI 361302040230
BOSCH 0 986 479 R98
DT Spare Parts 12.41000
sbs 1815319945
MAXGEAR 19-0798
MAXGEAR 19-0798MAX
MAXGEAR 19-2001
MAXGEAR 19-2001MAX
MEYLE 215 521 0018
MASTER-SPORT 24012401271-PCS-MS
SASIC 2464L24J
MEYLE 283 521 0004/PD
FEBI BILSTEIN 43933
JURID 563018J
JURID 563026J
KRAFT 6045810
SWAG 62 94 3933
ROADHOUSE 6476.10
SWAG 70 91 0564
HELLA 8DD 355 104-401
HELLA 8DD 355 104-411
HELLA 8DD 355 109-001
HELLA 8DD 355 122-701
HELLA 8DD 355 127-811
TEXTAR 92275103
DENCKERMANN B130070
OPEN PARTS BDA1151.20
BRECK BR 323 VA100
FTE BS4361
FTE BS4361B
BSG BSG 70-210-017
FERODO DDF1132C
FERODO DDF1170C
FERODO DDF1809C
FERODO DDF767C
TRUSTING DF834
Dr!ve+ DP1010.11.0543
Dr!ve+ DP1010.11.0792
FAST FT31007
MINTEX MDC2686
ROTINGER RT 2763
TEXTAR 92275105
CHAMPION 561984CH
CHAMPION 562126CH
CHAMPION 563018CH
CHAMPION 563026CH
MINTEX MDC2686C
LPR F2171VR
JP GROUP 4163100900
BLUE PRINT ADP154327
RAICAM RD00123
QUARO QD3403
OPTIMAL BS-8380HC
MAPCO 47037
TOMEX brakes TX 70-19
TEXTAR 92305203
MINTEX MDC2878C
ASHIKA 60-00-0633
JAPKO 600633
SAMKO F2171V
MASTER-SPORT 202401270
HELLA 8DD 355 132-141
VAICO V24-1250
ASHIKA 60-00-0633C
JAPKO 600633C
VALEO 672554
FTE 9072113
ProfiPower 3B1030
AISIN P6F936S
RIDEX PLUS 82B0120P
IAP QUALITY PARTS 709-08032
SKF VKBD 80036 V2
ABAKUS 231-03-017
LPR F2181V
BOSCH 0 986 479 297
NK 201941
MAPCO 15038
TRW DF2722
BREMBO 09.8931.20
NK 311941
VALEO 197043
FERODO DDF767C-1
sbs 1815311941
FERODO DDF767-1
KAMOKA 1031536
BOSCH 0 986 479 B96
MAGNETI MARELLI 360406023800
MAGNETI MARELLI 361302040168
BOSCH 0 986 479 S70
sbs 1815311960
MAXGEAR 19-0799
MAXGEAR 19-0799MAX
MASTER-SPORT 24012401381-PCS-MS
KRAFT 6045913
BRAXIS AE0085
DENCKERMANN B130031
BSG BSG 70-210-003
Dr!ve+ DP1010.11.0777
FAST FT31034
NK 311960
QUARO QD6469
BREMBO 09.8931.21
NK 201960
TOMEX brakes TX 70-60
ASHIKA 60-00-0618
JAPKO 600618
SAMKO F2181V
ASHIKA 60-00-0618C
JAPKO 600618C
ProfiPower 3B1033
NK 62193058
MAPCO 20406
KYB 635806
MAGNETI MARELLI 351811070000
MAPCO 20012
VAICO V24-0160
METZGER 2340046
MONROE V4501
BILSTEIN 22-228017
OPTIMAL A-3058H
OPTIMAL A-67541G
STARK SKSA-0130016
JAPANPARTS MM-00135
RECORD FRANCE 104494
MAXGEAR 11-0211
DT Spare Parts 12.60007
PROFIT 2003-0432
MEYLE 40-26 623 0000
FAST FT11005
FAST FT11305
ASHIKA MA-00135
ASHIKA MA-00680
JAPKO MJ00135
JAPKO MJ00680
JAPANPARTS MM-00680
VAICO V22-0541
OPEN PARTS SAB8039.11
QUINTON HAZELL QAG181348
KAVO PARTS SSA-10079
MONROE 401114RM
KAMOKA 2000434
DACO Germany 421958
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4300872
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4300864
GH GH+351958C11A
GH GH-321958
GH GH-351958C01
GH GH-351958C02
GH GH-351958C11A
Oyodo 20A9033-OYO
RIDEX 854S18646
MAGNETI MARELLI 002051800000
BOSCH 1 987 301 016
BOSCH 1 987 301 055
HELLA 8GD 002 078-121
BOSCH 1 987 302 202
PHILIPS 12499B2
BOSCH 1 987 302 282
VEMO V99-84-0005
PHILIPS 12499LLECOCP
PHILIPS 12499LLECOB2
PHILIPS 12499EDBW
HELLA 8GD 002 078-123
HERTH+BUSS ELPARTS 89901103
BOSCH 1 987 302 814
DT Spare Parts 9.78130
PHILIPS 12499CP
PHILIPS 12499VPB2
OSRAM 7240
MAXGEAR 78-0018SET
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 88.58.110
LUCAS LLB380
LUCAS LLB380PX2
LUCAS LLB380T
TOPRAN 108 842
VEMO V99-84-0002
JP GROUP 1195902500
QUINTON HAZELL QBL477
LUCAS LLB477LLP
LUCAS LLB477P
DAKAtec 950004
BOSCH 1 987 301 012
BOSCH 1 987 301 057
BOSCH 1 987 301 078
HELLA 8GH 007 157-201
BOSCH 1 987 301 042
BOSCH 1 987 302 071
BOSCH 1 987 302 075
BOSCH 1 987 302 078
BOSCH 1 987 302 079
PHILIPS 55719EBKM
MAGNETI MARELLI 002557100000
FEBI BILSTEIN 12708
PHILIPS 12972PRBW
PHILIPS 12972CTVBW
BOSCH 1 987 302 777
PHILIPS 12972CVPGS2
PHILIPS 12972CVPYS2
PHILIPS 12972CVPPS2
PHILIPS 12972CVPBS2
PHILIPS 12972LLECOS2
HERTH+BUSS ELPARTS 89901295
BOSCH 1 987 301 110
PHILIPS 12972WHVB1
PHILIPS 12972WHVSM
BOSCH 1 987 302 804
DT Spare Parts 9.78105
PHILIPS 12972ELC2
PHILIPS 12972LLECOB1
PHILIPS 12972LLECOC1
PHILIPS 12972PRB1
PHILIPS 12972PRC1
PHILIPS 12972PRC2
PHILIPS 12972RVB1
PHILIPS 12972RVS2
PHILIPS 12972VPB1
PHILIPS 12972VPC2
PHILIPS 12972VPS2
PHILIPS 12972XV+B1
PHILIPS 12972XV+S2
MAXGEAR 78-0010
MAXGEAR 78-0090
MAXGEAR 78-0098
KLAXCAR FRANCE 86230x
KLAXCAR FRANCE 86436z
BOSCH 1 987 301 137
PHILIPS 12972CVUBW
PHILIPS 12972XV+BW
PHILIPS 12972WVUB1
PHILIPS 12972WVUSM
PHILIPS 12972XVGB1
PHILIPS 12972XVGS2
MAXGEAR 78-0193
MAXGEAR 78-0194
PHILIPS 12972RGTB1
PHILIPS 12972RGTS2
PHILIPS 12972XVPB1
PHILIPS 12972XVPS2
BOSCH 1 987 301 411
BOSCH 1 987 301 416
BOSCH 1 987 301 426
BOSCH 1 987 301 431
BOSCH 1 987 301 153
K2 AH715
BOSCH 1 987 301 441
HELLA 8GA 006 841-121
VEMO V99-84-0009
PHILIPS 12496NAB2
PHILIPS 12496LLECOCP
HERTH+BUSS ELPARTS 89901190
MAGNETI MARELLI 008507100000
HELLA 8GA 006 841-123
JP GROUP 1195902400
TOPRAN 104 515
DT Spare Parts 9.78125
PHILIPS 12496NACP
PHILIPS 12496SVB2
PHILIPS 12496SVS2
KLAXCAR FRANCE 86404x
QUINTON HAZELL QBL581
HELLA 8GA 002 073-121
FEBI BILSTEIN 06882
VEMO V99-84-0003
PHILIPS 12498B2
PHILIPS 12594B2
PHILIPS 12498LLECOCP
PHILIPS 12498LLECOB2
DT Spare Parts 7.25379
PHILIPS 12594CP
HELLA 8GA 002 073-123
HERTH+BUSS ELPARTS 89901102
JP GROUP 1195901400
PHILIPS 12498CP
PHILIPS 12498VPB2
AUGER 91348
MAGNETI MARELLI 002551100000
VEMO V99-84-0012
TOPRAN 109 100
LUCAS LLB448
LUCAS LLB448P
LUCAS LLX448BL
LUCAS LLX448BL50
LUCAS LLX448BL50X2
LUCAS LLX448XLP
LUCAS LLX448XLPX2
LUCAS LLX448XLUX2
EINPARTS EPB01
PHILIPS 12342PRB1
PHILIPS 55718EBKM
FEBI BILSTEIN 06580
PHILIPS 12342PRBW
PHILIPS 12342CTVBW
PHILIPS 12342LLECOB1
PHILIPS 12342CVPGS2
PHILIPS 12342CVPYS2
PHILIPS 12342CVPPS2
PHILIPS 12342CVPBS2
PHILIPS 12342WHVB1
PHILIPS 12342WHVSM
PHILIPS 12342LLECOS2
DT Spare Parts 9.78104
TESLA B10401
PHILIPS 12342ELC2
PHILIPS 12342LLECOC1
PHILIPS 12342PRC1
PHILIPS 12342PRC2
PHILIPS 12342RVB1
PHILIPS 12342RVS2
PHILIPS 12342VPB1
PHILIPS 12342VPC2
PHILIPS 12342VPS2
PHILIPS 12342XV+B1
PHILIPS 12342XV+S2
MAXGEAR 78-0008
MAXGEAR 78-0088
KLAXCAR FRANCE 86235jbx
KLAXCAR FRANCE 86235z
KLAXCAR FRANCE 86243x
KLAXCAR FRANCE 86435z
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 88.58.103
MAGNETI MARELLI 002613100000
PHILIPS 12342XV+BW
PHILIPS 12342CVUBW
PHILIPS 12342WVUB1
PHILIPS 12342WVUSM
PHILIPS 12342XVGB1
PHILIPS 12342XVGS2
TESLA B40401
TESLA B50401
MAXGEAR 78-0191
MAXGEAR 78-0192
DAKAtec 950003
PHILIPS 12342RGTB1
PHILIPS 12342RGTS2
PHILIPS 12342XVPB1
PHILIPS 12342XVPS2
K2 AH416
DENCKERMANN B130069
TRISCAN 8120 10154C
BREMBO 09.9614.14
LEMFÖRDER 30880 01
TEXTAR 92073800
TEXTAR 92116600
MINTEX MDC2154
MINTEX MDC839
TEXTAR 92073803
TEXTAR 92116603
REMSA 8486.01
JPN 30H9045-JPN
HELLA 8DD 355 108-411
DENCKERMANN B130371
DENCKERMANN B130372
ROTINGER RT 2981
DELPHI BG3841
BREMBO 09.8931.10
FERODO DDF1144
TRW DF4769S
JURID 562215JC
JURID 562215J
FTE BS7357
FTE BS7357B
FERODO DDF1144C
ASHIKA 61-00-0610
JAPKO 610610
MTR 12135413
ABE C4F005ABE
BOSCH 0 986 479 312
REMSA 61351.10
ROADHOUSE 61351.10
DJ PARTS BD1523
VAICO V42-80018
MASTER-SPORT 24012801361-PCS-MS
STARK SKBK-1090195
LPR F2006V
SAMKO F2006V
VEMO V99-14-0059
BERU GN037
NGK 96853
DENSO DG-195
MAGNETI MARELLI 062900060304
JAPANPARTS PM403
VALEO 345174
BOSCH F 002 G50 048
JAPANPARTS A-603
JAPANPARTS B128
CHAMPION CH270/002
DELPHI HDS419
FAE 74216
LUCAS DIESEL LP093
HIDRIA H1 815
STARK SKGP-1890077
MEYLE 214 860 0003
BREMI 26063
FEBI BILSTEIN 49537
SWAG 62 94 9537
MAXGEAR 66-0060
DT Spare Parts 7.61102
ERA 886048
NGK 94629
ASHIKA A-603
JAPKO A-603
ASHIKA B128
JAPKO B128
CHAMPION CH270
DENCKERMANN D130189
FAST FT82706
METZGER H1 815
ASHIKA PM403
JAPKO PM403
LUCAS LP093
RIDEX 243G0078
KAMOKA KP040
ERA 887023
AUTOMEGA 217946110
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5715015
STARK SKGP-1890229
RIDEX 243G0230
HELLA 8EG 008 498-651
BOTTO RICAMBI BRM1992
DENCKERMANN E300029
IVECO 5802823579
IVECO 5802219038
FEBI BILSTEIN 176243
SWAG 33 10 3426
FEBEST 25642-001
IAP QUALITY PARTS 810-08030
IVECO 500351992
Magnum Technology AGP118MT
MAGNETI MARELLI 351973070000
SACHS 314 708
BILSTEIN 22-183415
KYB 335827
MONROE V4512
OPTIMAL A-3648G
OPTIMAL A-3648H
NK 62193438
TRW JGM1050T
KAMOKA 20335003
STARK SKSA-0131937
RIDEX 854S0874
TRW JGM1050S
STARK SKSA-0132740
RECORD FRANCE 104729
DT Spare Parts 12.60000
MEYLE 226 623 0018
KRAFT 4003320
KONI 8705-1332
STATIM A.560
DENCKERMANN DSB122G
FAST FT11275
GABRIEL G54271
ASHIKA MA-00691
JAPKO MJ00691
JAPANPARTS MM-00691
MASTER-SPORT 314708-PCS-MS
OPEN PARTS SAB8104.31
BSG BSG 70-300-022
RIDEX 854S1629
JP GROUP 4142102600
MAXGEAR 11-0555
FEBEST 2807G-006F
DACO Germany 451961
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4300823
GH GH-321960
GH GH-351960C01
GH GH-351960C02
Oyodo 20A9014-OYO
BILSTEIN 22-325488
BILSTEIN 23-325500
GH GH-351960C11A
GH GH-351960C12A
MASTER-SPORT 16K005513
MONROE 401164RM
ABAKUS 232-01-028
FERODO DDF1653
ABE C4C012ABE
DELPHI BG4061
LPR C1006P
QUINTON HAZELL BDC5592
ATE 24.0116-0124.1
BOSCH 0 986 479 399
BREMBO 08.8094.30
NK 201944
MAPCO 15416
TRW DF4481
VAICO V22-40007
VALEO 197023
VALEO 197115
JURID 562526JC
JURID 561969JC
VALEO 197318
FERODO DDF1653-1
FERODO DDF1171
sbs 1815201944
NK 311944
OPTIMAL BS-8374
ZIMMERMANN 230.2375.20
TEXTAR 92157400
MINTEX MDC1816
A.B.S. 17768
FREMAX BD-3806
CIFAM 800-952C
KAMOKA 103131
STARK SKBD-0022218
TRW DF4481S
METELLI 23-0952C
TEXTAR 92157403
MAGNETI MARELLI 360406023500
RIDEX 82B0498
TRISCAN 8120 10199C
METZGER 6110163
METZGER 6110651
JP GROUP 4163200909
REMSA 61055.00
MAGNETI MARELLI 361302040137
DT Spare Parts 12.41001
DT Spare Parts 12.41004
sbs 1815311944
MAXGEAR 19-0993
MAXGEAR 19-1876
MAXGEAR 19-1876MAX
MEYLE 215 523 0027
MASTER-SPORT 24011601151-PCS-MS
MASTER-SPORT 24011601241-PCS-MS
FEBI BILSTEIN 43902
ROADHOUSE 61055.00
SWAG 70 94 3902
HELLA 8DD 355 113-711
HELLA PAGID 8DD 355 113-711
BRAXIS AD0267
DENCKERMANN B130442
OPEN PARTS BDA2384.10
FTE BS7166
FTE BS7166B
FRIGAIR DC04.118
FERODO DDF1171C
FERODO DDF1653C
TRUSTING DF1403
Dr!ve+ DP1010.11.0234
Dr!ve+ DP1010.11.0285
FAST FT31069
FAST FT31095
ROTINGER RT 1743
ROTINGER RT 1763
CHAMPION 562526CH
JP GROUP 4163200900
BRECK BR 075 SA100
BLUE PRINT ADL144328
Barum BAR16124
RAICAM RD00126
QUARO QD3229
MAXGEAR 19-0993MAX
OPTIMAL BS-8374C
TOMEX brakes TX 70-61
JAPANPARTS DP-0609
ASHIKA 60-00-0621
ASHIKA 61-00-0609
JAPKO 600621
JAPKO 610609
SAMKO C1006P
JAPANPARTS DP-0609C
ASHIKA 60-00-0621C
ASHIKA 61-00-0609C
MASTER-SPORT 201601150
MASTER-SPORT 201601151
JAPKO 600621C
JAPKO 610609C
QUARO QD8444
FTE 9072562
ProfiPower 3B2125
MTR 12108535
IAP QUALITY PARTS 709-08031
ABAKUS 231-04-042
FERODO DDF1800
MAPCO 15332
ABE C3C032ABE
DELPHI BG4059
LPR P1009V
QUINTON HAZELL BDC5661
ATE 24.0128-0213.1
BOSCH 0 986 479 313
NK 201942
VAICO V24-80008
BREMBO 09.A235.20
MAGNETI MARELLI 360407100100
VALEO 197248
FERODO DDF1800-1
TRW DF4771S
TEXTAR 92157200
MINTEX MDC1849
A.B.S. 17740
FREMAX BD-5622
CIFAM 800-884C
BOSCH 0 986 479 B99
ZIMMERMANN 230.2373.20
METELLI 23-0884C
TEXTAR 92157203
NK 201958
NK 311958
TRISCAN 8120 101005C
RIDEX 82B0325
METZGER 6110354
JP GROUP 4163101909
REMSA 61015.10
JURID 562468JC
KAMOKA 103139
DT Spare Parts 12.41003
sbs 1815311958
MAXGEAR 19-1334
MAXGEAR 19-1334MAX
MEYLE 215 521 0029
MASTER-SPORT 24012802131-PCS-MS
SASIC 6100017
ROADHOUSE 61015.10
HELLA 8DD 355 122-691
HELLA PAGID 8DD 355 122-691
TEXTAR 92275003
BRAXIS AE0176
DENCKERMANN B130292
OPEN PARTS BDA2438.20
FTE BS7169
FERODO DDF1800C
TRUSTING DF1224
Dr!ve+ DP1010.11.0548
FAST FT31108
MOTAQUIP LVBD1283
MINTEX MDC2685
LPR P1022V
CHAMPION 562468CH
FEBI BILSTEIN 43974
SWAG 62 94 3974
JP GROUP 4163101900
FRIGAIR DC03.112
QUARO QD9523
METZGER 6110851
RIDEX 82B1766
MAGNETI MARELLI 361302040512
BLUE PRINT ADP154342
TOMEX brakes TX 70-95
JAPANPARTS DI-0240
ASHIKA 60-00-0240
JAPKO 600240
SAMKO P1009V
SAMKO P1022V
ASHIKA 60-00-0240C
JAPKO 600240C
FTE 9071219
ProfiPower 3B1045
QUARO QD0763
MTR 12108531
IAP QUALITY PARTS 709-08030
JPN 30H9084-JPN
VALEO 672832
SKF VKBD 80077 V1
SKF VKBD 80139 V1
FERODO DDF1574
FERODO DDF1145
ABE C4F003ABE
ABE C4F004ABE
DELPHI BG4099
LPR C1003P
LPR F2015P
QUINTON HAZELL BDC5365
ATE 24.0116-0125.1
BOSCH 0 986 479 066
BOSCH 0 986 479 316
TEXTAR 92116200
BREMBO 08.8094.40
NK 203732
TRW DF4752
MAPCO 15336
VALEO 197329
FERODO DDF1574-1
NK 313732
JURID 562753JC
JURID 562757JC
MINTEX MDC1686
TEXTAR 92157500
MINTEX MDC1817
TEXTAR 92116203
A.B.S. 17462
FREMAX BD-4696
ZIMMERMANN 230.2372.20
CIFAM 800-912C
KAMOKA 1033148
STARK SKBD-0022412
ZIMMERMANN 180.3020.20
METELLI 23-0912C
MAGNETI MARELLI 360406023600
FERODO DDF1574C-1
TRISCAN 8120 101003C
METZGER 6110338
RIDEX 82B0600
REMSA 61056.00
REMSA 6741.00
MAGNETI MARELLI 361302040135
DT Spare Parts 12.41002
sbs 1815313732
MAXGEAR 19-1066
MAXGEAR 19-1944
MAXGEAR 19-1944MAX
URO Parts 2103203689
MEYLE 215 523 0004
MASTER-SPORT 24011601141-PCS-MS
MASTER-SPORT 24011601251-PCS-MS
FEBI BILSTEIN 43937
KRAFT 6055907
ROADHOUSE 61056.00
SWAG 62 94 3937
ROADHOUSE 6741.00
HELLA 8DD 355 108-981
HELLA PAGID 8DD 355 108-981
DENCKERMANN B130438
OPEN PARTS BDA2385.10
BSG BSG 70-210-016
FERODO DDF1574C
TRUSTING DF1182
Dr!ve+ DP1010.11.0293
FAST FT31070
FAST FT31096
CHAMPION 562753CH
CHAMPION 562757CH
LPR F2015PR
JP GROUP 4163200500
BRECK BR 070 SA100
Barum BAR16114
RAICAM RD00646
QUARO QD8699
BLUE PRINT ADP154326
ASHIKA 61-00-0230
ASHIKA 61-00-0611
JAPKO 610230
JAPKO 610611
SAMKO C1003P
SAMKO F2015P
TOMEX brakes TX 71-38
ASHIKA 61-00-0230C
ASHIKA 61-00-0611C
JAPKO 610230C
JAPKO 610611C
FTE 9071378
VALEO 672856
FERODO DDF768
DELPHI BG2847
LPR F2007V
QUINTON HAZELL BDC4362
ATE 24.0124-0138.1
BOSCH 0 986 479 314
TEXTAR 92073900
TEXTAR 92116700
BREMBO 09.8932.10
FEBI BILSTEIN 10565
NK 201943
VAICO V42-80013
TOPRAN 721 169
NK 311943
VALEO 197228
VALEO 197131
JURID 567761J
TRISCAN 8120 10141
FERODO DDF768-1
FERODO FCR229A
sbs 1815201943
sbs 1815311943
STARK SKBD-0020177
MINTEX MDC840
MINTEX MDC1978
TEXTAR 92073903
TEXTAR 92116703
A.B.S. 16292
FREMAX BD-4682
CIFAM 800-341
METELLI 23-0341
MAGNETI MARELLI 360406023900
RIDEX 82B0173
FERODO DDF768C-1
TRISCAN 8120 10141C
METZGER 6110252
METZGER 6110438
REMSA 61204.10
FRIGAIR DC04.103
MAGNETI MARELLI 361302040166
BERAL BCR229A
DT Spare Parts 12.41005
MAXGEAR 19-2006
MEYLE 215 521 0019
PROFIT 5010-2001
JURID 563021J
SASIC 6100018
ROADHOUSE 61204.10
SWAG 70 91 0565
HELLA 8DD 355 104-431
HELLA 8DD 355 109-021
HELLA PAGID 8DD 355 109-021
HELLA 8DD 355 127-821
BRAXIS AE0728
FTE BS4362
FTE BS4362B
FERODO DDF768C
TRUSTING DF547
FERODO FCR229C
CHAMPION 563021CH
JP GROUP 4163102500
RAICAM RD00125
QUARO QD0865
BLUE PRINT ADP154341
ASHIKA 60-00-0237
ASHIKA 61-00-0526
JAPKO 600237
JAPKO 610526
SAMKO F2007V
VAICO V24-1251
ASHIKA 60-00-0237C
ASHIKA 61-00-0526C
JAPKO 600237C
JAPKO 610526C
AISIN P6F937S
MTR 12108552
MTR MT6144
SKF VKBD 80177 V2
BOSCH F 026 407 083
VAICO V22-0229
MANN-FILTER W 9009
HENGST FILTER H17W29
MAHLE ORIGINAL OC 613
COOPERSFIAAM FILTERS FT5844
MAPCO 64609
UFI 23.546.00
FEBI BILSTEIN 39830
KNECHT OC 613
VALEO 586115
SOFIMA S 0920 R
KAMOKA F114101
MISFAT Z621
PURFLUX LS389
STARK SKOF-0860110
MEAT & DORIA 15569
HOFFER 15569
RIDEX 7O0111
SWAG 70 93 9830
CHAMPION COF101108S
KOLBENSCHMIDT 50014079
ALCO FILTER SP-1330
MAGNETI MARELLI 153071760520
DT Spare Parts 7.59009
ASHIKA 10-05-500
JAPKO 10500
AUTOMEGA 180060310
MAXGEAR 26-0566
MEYLE 40-14 322 0001
DENCKERMANN A210507
CLEAN FILTER DO1838
Dr!ve+ DP1110.11.0102
MECAFILTER ELH4375
OPEN PARTS EOF4057.20
JAPANPARTS FO-500S
MULLER FILTER FO294
FAST FT38072
SogefiPro FT4584
FRAM PH10267
PZL Filters PP831
QUINTON HAZELL QFL0082
TECNOCAR R290
MOTAQUIP VFL544
WIX FILTERS WL7445
BLUE PRINT ADL142107
MASTER-SPORT 9009-OF-PCS-MS
AVS AUTOPARTS ZA621
KRAFT 1703397
FILTRON OP 592/9
STEP FILTERS HC42017
PURRO PUR-HO0031
ProfiPower 1F0065
BOSCH F 026 407 321
IVECO 2995655
ATE 13.0460-4978.2
VALEO 598568
BOSCH 0 986 494 048
QUINTON HAZELL BP1341
FERODO FVR1478
FERODO FVR1927
BREMBO P 23 091
DELPHI LP1750
NK 221947
MEYLE 025 239 1719/W
REMSA 0960.01
TRW GDB1517
VAICO V42-0095
LPR 05P966
BRECK 23917 00 703 10
Barum BA2241
JURID 573113J
JURID 573274J
TRISCAN 8110 10563
ICER 141523
FERODO FSL1927
STARK SKBP-0010192
STARK SKBP-0010276
TEXTAR 2391701
MINTEX MDB2328
FEBI BILSTEIN 116049
A.B.S. 37331
A.B.S. 37578
ZIMMERMANN 23917.195.2
CIFAM 822-325-0
KAMOKA JQ1012956
BRECK 24465 00 703 00
VALEO 301568
VALEO 872918
MAGNETI MARELLI 363700201354
RIDEX 402B0192
RIDEX 402B0276
JP GROUP 4163602419
MAGNETI MARELLI 363916060186
BOSCH 0 986 495 254
MEYLE 025 239 1719/PD
MEYLE 025 244 6519
MEYLE 025 244 6519/PD
MASTER-SPORT 13046049782-SET-MS
MASTER-SPORT 13046049782N-SET-MS
MAXGEAR 19-0594
METELLI 22-0325-0
ROADHOUSE 2960.01
TRUSTING 334.0
MAGNETI MARELLI 363710201354
PROFIT 5000-1478
KRAFT 6003425
SWAG 62 11 6049
SASIC 6210036
HELLA 8DB 355 010-391
HELLA PAGID 8DB 355 010-391
BRAXIS AA0066
BRAXIS AB0146
DENCKERMANN B110899
AISIN BPFI-1010
ZEKKERT BS-1460
Dr!ve+ DP1010.10.0873
FOMAR Friction FO 909781
FERODO FSL1478
FAST FT29107
FAST FT29107HD
MOTAQUIP LVXL1035
RAICAM RA.0773.0
CHAMPION 573113CH
CHAMPION 573274CH
MAGNETI MARELLI 363700423091
JP GROUP 4163602410
QUARO QP3456
TOMEX brakes TX 12-45
OPTIMAL BP-96001
BLUE PRINT ADP154222
BSG BSG 25-200-006
QUARO QP3456C
JAPANPARTS PP-0610AF
ASHIKA 51-00-0610
JAPKO 510610
ASHIKA 50-00-0222
SAMKO 5SP966
JAPKO 500222
ProfiPower 1B2007
MAGNETI MARELLI 363916061157
MTR 12160785
SKF VKBP 80273 E
FTE 9010437
FTE 9010438
MANN-FILTER WP 1144
BOSCH 0 451 203 201
HENGST FILTER H210WN
MAGNETI MARELLI 153071760101
VAICO V24-0019
KRAFT 1703040
MAHLE ORIGINAL OC 248
TOPRAN 721 013
COOPERSFIAAM FILTERS FT5018A
FEBI BILSTEIN 38882
VALEO 586007
VALEO 586014
UFI 23.303.00
KNECHT OC 248
DT Spare Parts 6.24207
CHAMPION COF100270S
SOFIMA S 3003 DR
DENCKERMANN A210007
BLUE PRINT ADN12123
KAMOKA F102701
MISFAT Z303
PURFLUX LS235
STARK SKOF-0860040
RIDEX 7O0041
MEAT & DORIA 15321/3
HOFFER 15321/3
JP GROUP 1218505300
JP GROUP 1218505309
FRIGAIR CT04.701
KOLBENSCHMIDT 50013359
SogefiPro FT8501A
PROFIT 1540-0306
AUTOMEGA 180041810
MEYLE 214 322 0001
MAXGEAR 26-0031
SWAG 70 93 8882
CLEAN FILTER DF1898
Dr!ve+ DP1110.11.0013
MECAFILTER ELH4157
MULLER FILTER FO3003
FAST FT38002
MASTER-SPORT P1144-MG-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT P1144-OF-PCS-MS
FRAM PH4847A
QUINTON HAZELL QFL0281
TECNOCAR RD3003
WIX FILTERS WL7160
MASTER-SPORT 1144-OF-PCS-MS
AVS AUTOPARTS ZA300
FILTRON OP 594
STEP FILTERS HC5853
MASTER-SPORT 450001122
RIDEX PLUS 7O0041P
IVECO 2994057
UFI 60.H2O.00
SOFIMA S 6H2O NE
DT Spare Parts 12.23000
BSG BSG 65-130-002
OPEN PARTS EFF5031.10
BSG BSG 25-130-006
BOSCH 0 986 494 110
DELPHI LP1994
JAPANPARTS FC-ECO016
CIFAM 822-710-0
BOSCH 0 986 494 604
ASHIKA 30-ECO016
MAGNETI MARELLI 363916060191
METELLI 22-0710-0
FEBEST 2501-BOXR
JAPKO 3ECO016
ASHIKA 50-00-0018
JAPKO 500018
SASIC 6210025
TRUSTING 726.0
DENCKERMANN B110938
AISIN BPFI-2001
ZEKKERT BS-1470
FAST FT29131
FAST FT29131HD
FAST FT82736
JAPANPARTS PA-0018AF
JP GROUP 4163701310
DT Spare Parts 12.93102
ASHIKA 30-00-0200
JAPKO 300200
JAPANPARTS PA-0655AF
ASHIKA 50-00-0655
JAPKO 500655
RIDEX 402B1445
JPN 20H9013-JPN
FAST FT82756
SWF 119416
FAST FT93217
DT Spare Parts 12.96500
BSG BSG 40-992-005
BSG BSG 40-992-015
AE TOPLIGHT 34550
AE TOPLIGHT 34650
AE TOPLIGHT 38550
AE TOPLIGHT 38650
OPEN PARTS WBF0022.11
OPEN PARTS WBF0026.11
Rekommenderade alternativ
Recensioner handla om ASHIKA Bromsskiva 60-00-0241
Denna produkt har inget omdöme ännu. Skriv den första recensionen och dela din åsikt med andra kunder om att köpa den.
Skicka recension
5 Recensioner Bromsskiva 8052553274683
(0)
4 Recensioner Bromsskiva 8052553274683
(0)
3 Recensioner Bromsskiva 8052553274683
(0)
2 Recensioner Bromsskiva 8052553274683
(0)
1 Recensioner Bromsskiva 8052553274683
(0)