60-00-0619 från ASHIKA: ditt valda fordon
Reservdelar katalog:
  • Avgassystem
  • Belysning
  • Bromssystem
  • Bränslesystem
  • Draganordning / delar
  • Drivaxel och
  • Drivaxlar och differentialer
  • El-system
  • Filter
  • Fjädring / dämpning
  • Hjulupphängning och armar
  • Inredning och comfort
  • Karosseri
  • Klimatanläggning
  • Koppling / delar
  • Lagren
  • Motor
  • Motorkylning
  • Oljor och vätskor
  • Packningar och tätningsringar
  • Remmar, kedjor, rullar
  • Reparationssatser
  • Rör och slangar
  • Sensorer, reläer, styrenheter
  • Styrning
  • Tändsystem och glödsystem
  • Vindruterengöring
  • Värme / ventilation
  • Växellåda
Top tillverkare av reservdelar för Bromsskivor
Köp ASHIKA Bromsskivor lågt pris från Rexbo
Bromsskiva framaxel, Ø: 280mm, ventilerad, Ø: 280mm ASHIKA 8052553280059 nätaffär

ASHIKA Bromsskiva framaxel, Ø: 280mm, ventilerad, Ø: 280mm
Artikelnummer: 60-00-0619

Recensioner handla om Bromsskiva 8052553280059
Recensioner (0)
  • Position: framaxel
  • Diameter (mm): 280
  • Bromsskivetyp: ventilerad
  • Hålantal: 5
  • Tillverkningsår från: 09/2001
  • Bromsskiva tjocklek [mm]: 24
  • Minimum tjocklek [mm]: 22
  • Höjd [mm]: 66
  • Borrade: nej
  • Skick: Helt ny
910,69 kr
(Pris per styck)
inkl.25% moms,
exkl. leveranskostnader
I lager
- +
Lägg i kundvagnen
Facebook
  • Andra detaljer
  • Tillverkare: ASHIKA
  • Typ: Bromsskiva
  • EAN: 8052553280059
ASHIKA 8052553280059

8052553280059 på Bromsskiva från ASHIKA lämplig för andra fordon:

OEM-Nummer
OEM-Referensnummer:
Märken OE-Nummer
ALFA ROMEO 14048190
ALFA ROMEO 14115090
ALFA ROMEO 14145390
ALFA ROMEO 14151090
ALFA ROMEO 50512995
ALFA ROMEO 6000629846
ALFA ROMEO 6000629849
ALFA ROMEO 6000629990
ALFA ROMEO 6000630916
ALFA ROMEO 60800959
ALFA ROMEO 60800960
ALFA ROMEO 60800962
ALFA ROMEO 60800968
ALFA ROMEO 60809229
ALFA ROMEO 60814186
ALFA ROMEO 71739634
ALFA ROMEO 71753854
ALFA ROMEO 71754090
ALFA ROMEO 71754214
ALFA ROMEO 71754647
ALFA ROMEO 71754862
ALFA ROMEO 71765051
ALFA ROMEO 71765053
ALFA ROMEO 71765055
ALFA ROMEO 71765646
ALFA ROMEO 71765647
ALFA ROMEO 71769092
ALFA ROMEO 71769274
ALFA ROMEO 71769275
ALFA ROMEO 71769471
ALFA ROMEO 71772777
ALFA ROMEO 71772816
ALFA ROMEO 71777109
ALFA ROMEO 71777111
ALFA ROMEO 71777113
ALFA ROMEO 71777114
ALFA ROMEO 71805180
ALFA ROMEO 71805181
ALFA ROMEO 71805182
ALFA ROMEO 71805183
ALFA ROMEO 71805184
ALFA ROMEO 71805185
ALFA ROMEO 71805187
ALFA ROMEO 71805639
ALFA ROMEO 71805640
ALFA ROMEO 71805641
ALFA ROMEO 71805642
ALFA ROMEO 7905527371
CHRYSLER 5802219038
CHRYSLER 8094864
Fler lämpliga produkter för angivet OEM-KODER:
Tillverkare av Bromsskiva
ASHIKA 60-00-0619
JAPKO 600619
BERU GN037
MAGNETI MARELLI 062900060304
JAPANPARTS PM403
BOSCH F 002 G50 048
JAPANPARTS A-603
HIDRIA H1 815
MEYLE 214 860 0003
BREMI 26063
FEBI BILSTEIN 49537
SWAG 62 94 9537
ASHIKA A-603
JAPKO A-603
FAST FT82706
ASHIKA PM403
JAPKO PM403
AUTOMEGA 217946110
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5715015
HELLA 8EG 008 498-651
IVECO 5802823579
IVECO 5802219038
FEBI BILSTEIN 176243
SWAG 33 10 3426
FEBEST 25642-001
IAP QUALITY PARTS 810-08030
IVECO 500351992
OPEN PARTS EFF5027.20
ASHIKA 30-00-0200
JAPKO 300200
JAPANPARTS FC-ECO016
ASHIKA 30-ECO016
JAPKO 3ECO016
OPEN PARTS EFF5031.10
FEBI BILSTEIN 06882
VEMO V99-84-0003
MANN-FILTER WP 1144
BOSCH 0 451 203 201
HENGST FILTER H210WN
MAGNETI MARELLI 153071760101
MAPCO 61144
VAICO V24-0019
KRAFT 1703040
MAHLE ORIGINAL OC 248
TOPRAN 721 013
COOPERSFIAAM FILTERS FT5018A
FEBI BILSTEIN 38882
VALEO 586014
UFI 23.303.00
KNECHT OC 248
DT Spare Parts 6.24207
CHAMPION COF100270S
SOFIMA S 3003 DR
DENCKERMANN A210007
BLUE PRINT ADN12123
KAMOKA F102701
MISFAT Z303
PURFLUX LS235
STARK SKOF-0860040
RIDEX 7O0041
MEAT & DORIA 15321/3
HOFFER 15321/3
JP GROUP 1218505300
JP GROUP 1218505309
FRIGAIR CT04.701
KOLBENSCHMIDT 50013359
SogefiPro FT8501A
PROFIT 1540-0306
AUTOMEGA 180041810
MAXGEAR 26-0031
SWAG 70 93 8882
CLEAN FILTER DF1898
Dr!ve+ DP1110.11.0013
MECAFILTER ELH4157
MULLER FILTER FO3003
FAST FT38002
MASTER-SPORT P1144-MG-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT P1144-OF-PCS-MS
DONALDSON P550226
FRAM PH4847A
QUINTON HAZELL QFL0281
TECNOCAR RD3003
WIX FILTERS WL7160
MASTER-SPORT 1144-OF-PCS-MS
AVS AUTOPARTS ZA300
FILTRON OP 594
STEP FILTERS HC5853
MASTER-SPORT 450001122
RIDEX PLUS 7O0041P
IVECO 2994057
VAICO V42-0125
BOSCH 0 451 103 261
PURFLUX LS867B
HENGST FILTER H14W28
FEBI BILSTEIN 31300
JAPANPARTS FO-ECO044
VAICO V24-0047
VAICO V24-7178
VAICO V42-0050
COOPERSFIAAM FILTERS FT5266
VAICO V24-0344
MAHLE ORIGINAL OC 983
KNECHT OC 983
JAPANPARTS FO-022S
KAMOKA F100401
ASHIKA 10-ECO044
ASHIKA 10-00-022
JAPKO 10022
JAPKO 1ECO044
ASHIKA 60-09-927
JAPKO 60927
SWAG 62 93 1300
BLUE PRINT ADL142104
BSG BSG 70-140-003
JAPANPARTS DI-927
OPEN PARTS EOF4009.20
SogefiPro FT6526
FRAM PH5566A
TECNOCAR R525
JAPANPARTS DI-0222
ASHIKA 60-00-0222
ASHIKA 60-00-0229
JAPKO 600222
JAPKO 600229
RED-LINE 38TA005
MTR 12138308
VAICO V22-0886
VAICO V22-0887
FRIGAIR 1333.5360
BOSCH 1 457 433 520
HENGST FILTER E416L
JAPANPARTS FAA-KI20
MAHLE ORIGINAL LX 854
COOPERSFIAAM FILTERS PA7298
KNECHT LX 854
VAICO V24-0469
KAMOKA JQ1011850
MISFAT P112
PURFLUX A1070
ASHIKA 21-KI-K20
STARK SKAF-0060206
RIDEX 8A0202
JAPKO 21K20
MASTER-SPORT 3383/1-LF-PCS-MS
ASHIKA 50-00-0015
ASHIKA 50-00-0036
ASHIKA 50-00-0058
ASHIKA 50-00-0061
JAPKO 500015
JAPKO 500036
JAPKO 500058
JAPKO 500061
TECNOCAR A107
FRAM CA8899
MECAFILTER ELP3687
FAST FT29051
FAST FT29084
JAPANPARTS PA-0015AF
JAPANPARTS PA-0036AF
JAPANPARTS PA-0058AF
JAPANPARTS PA-0061AF
QUINTON HAZELL QFA0712
ZEKKERT BS-2939
ASHIKA 50-00-0227
JAPKO 500227
ASHIKA FA-0233JM
JAPKO FA-0233JM
SKF VKBP 80087 E
SKF VKBP 80162 E
BOSCH 0 986 424 597
FEBI BILSTEIN 16555
MAPCO 6560
VAICO V24-0064
TRW GDB1482DTE
BLUE PRINT ADL144201
KAMOKA JQ1012932
ASHIKA 50-00-0087
JAPKO 500087
SWAG 70 91 6555
DENCKERMANN B110185
FTE BL1796A4
FTE BL1796B4
FAST FT29112
JAPANPARTS PA-0087AF
JAPANPARTS PA-0213AF
JAPANPARTS PA-0248AF
ASHIKA 50-00-0213
ASHIKA 50-00-0248
JAPKO 500213
JAPKO 500248
SKF VKBP 80145 E
FTE 9010366
PURFLUX A1211
FEBI BILSTEIN 36493
JAPANPARTS FC-K18S
JAPANPARTS FO-ECO058
COOPERSFIAAM FILTERS FL9086
JC PREMIUM B2F071PR
HENGST FILTER E1930LC-2
ASHIKA 10-ECO058
ASHIKA 30-K0-018
MEAT & DORIA 18531
JAPKO 1ECO058
JAPKO 30K18
ASHIKA 50-00-0003
ASHIKA 50-00-0045
JAPKO 500003
JAPKO 500045
TECNOCAR A2171
FRAM CA10046
JAPANPARTS PA-0003AF
JAPANPARTS PA-0045AF
BLUE PRINT ADL142518
TRW GDB1485DTE
VAICO V24-0480
KAMOKA JQ1012938
ASHIKA 50-00-0071
JAPKO 500071
ASHIKA 51-00-00004
JAPKO 510004
FAST FT29115
FAST FT29147
JAPANPARTS PA-0071AF
JAPANPARTS PP-0004AF
ZEKKERT BS-2920
SKF VKBP 90315
FEBI BILSTEIN 11507
VEMO V24-30-1103-1
COOPERSFIAAM FILTERS FL6891
JC PREMIUM B2D000PR
PURFLUX A1071
ASHIKA 50-00-0025
JAPKO 500025
TECNOCAR A521
FRAM CA9230
DIEDERICHS DCI0016
JAPANPARTS PA-0025AF
MAGNETI MARELLI 363700423095
FRIGAIR 1313.5292
MANN-FILTER CU 2232
BOSCH 0 986 494 071
MAGNETI MARELLI 350203062890
VEMO V24-30-1006
MAHLE ORIGINAL LA 297
COOPERSFIAAM FILTERS PC8174
BOSCH 1 987 432 133
KNECHT LA 297
PURFLUX AH250
HENGST FILTER E3976LI
STARK SKIF-0170262
RIDEX 424I0258
JP GROUP 3028100209
MAGNETI MARELLI 363916060115
KAMOKA JQ101212
MEYLE 15-12 320 0000
KRAFT 1736820
TOPRAN 600 095
FRAM CF10200
MANN-FILTER CU 2232/1
DIEDERICHS DCI0137
MULLER FILTER FC105
FAST FT37312
DENCKERMANN M110761
CLEAN FILTER NC2194
QUINTON HAZELL QFC0332
RAICAM RA.0859.0
WIX FILTERS WP9260
ZAFFO Z517
ZAFFO ZF517
MAXGEAR 26-0764
FILTRON K 1189
QUARO QP2677C
MASTER-SPORT 2232-IF-PCS-MS
MASTER-SPORT 2232-IFB-PCS-MS
PURRO PUR-PC1004
Dr!ve+ DP1110.12.0341
ASTER AS2517
BOSCH 1 987 435 183
JAPANPARTS FO-ECO095
ASHIKA 10-ECO095
JAPKO 1ECO095
QUINTON HAZELL BP1501
BREMBO P 23 115
MAPCO 6555
LPR 05P674
SKF VKMC 02195-2
ABE C1D024ABE
BOSCH 1 987 946 458
JAPANPARTS FO-ECO107
GATES KP45623XS
TEXTAR 2375701
MINTEX MDB3040
RUVILLE 56036781
MAGNETI MARELLI 363700201883
STARK SKWPT-0750099
MAGNETI MARELLI 363916060113
ASHIKA 10-ECO107
JAPKO 1ECO107
METELLI 30-1352-4
INA 530 0625 30
HELLA 8DB 355 014-731
HELLA PAGID 8DB 355 014-731
KAMOKA JQ101279
GRAF KP1085-4
GRAF KP1352-4
MAGNETI MARELLI 363700423115
ASHIKA 60-09-931
DT Spare Parts 12.90317
JAPKO 60931
RIDEX 3096W0100
LUCAS LKP180
BUGATTI KBU10184D
JAPANPARTS PA-0204AF
ASHIKA 50-00-0204
JAPKO 500204
SAMKO 5SP674
RIDEX 402B1501
BREMBO P 23 115X
JAPANPARTS B122
ASHIKA B122
JAPKO B122
JAPANPARTS B125
JAPANPARTS CE-021
JAPANPARTS MM-00010
JAPANPARTS MM-00582
ASHIKA 01-00-021
JAPKO 01021
ASHIKA 51-00-00003
ASHIKA 51-00-022
JAPKO 510003
JAPKO 51022
ASHIKA B125
JAPKO B125
ASHIKA MA-00010
ASHIKA MA-00582
JAPKO MJ00010
JAPKO MJ00582
JAPANPARTS PP-0003AF
JAPANPARTS PP-022AF
ASHIKA 60-00-0221
ASHIKA 61-00-0202
JAPKO 600221
JAPKO 610202
ASHIKA 60-00-0206
ASHIKA 60-00-0223
JAPKO 600206
JAPKO 600223
ASHIKA 50-00-0624
ASHIKA 51-00-0220
JAPKO 500624
JAPKO 510220
BOSCH F 026 407 083
VAICO V22-0229
MANN-FILTER W 9009
HENGST FILTER H17W29
MAHLE ORIGINAL OC 613
COOPERSFIAAM FILTERS FT5844
MAPCO 64609
UFI 23.546.00
FEBI BILSTEIN 39830
KNECHT OC 613
VALEO 586115
SOFIMA S 0920 R
KAMOKA F114101
MISFAT Z621
PURFLUX LS389
STARK SKOF-0860110
MEAT & DORIA 15569
HOFFER 15569
RIDEX 7O0111
SWAG 70 93 9830
CHAMPION COF101108S
KOLBENSCHMIDT 50014079
ALCO FILTER SP-1330
MAGNETI MARELLI 153071760520
DT Spare Parts 7.59009
AUTOMEGA 180060310
MAXGEAR 26-0566
MEYLE 40-14 322 0001
DENCKERMANN A210507
CLEAN FILTER DO1838
Dr!ve+ DP1110.11.0102
MECAFILTER ELH4375
OPEN PARTS EOF4057.20
JAPANPARTS FO-500S
MULLER FILTER FO294
FAST FT38072
SogefiPro FT4584
FRAM PH10267
PZL Filters PP831
QUINTON HAZELL QFL0082
TECNOCAR R290
MOTAQUIP VFL544
WIX FILTERS WL7445
BLUE PRINT ADL142107
MASTER-SPORT 9009-OF-PCS-MS
AVS AUTOPARTS ZA621
KRAFT 1703397
FILTRON OP 592/9
STEP FILTERS HC42017
PURRO PUR-HO0031
ProfiPower 1F0065
BOSCH F 026 407 321
IVECO 2995655
Rekommenderade alternativ
Recensioner handla om ASHIKA Bromsskiva 60-00-0619
Denna produkt har inget omdöme ännu. Skriv den första recensionen och dela din åsikt med andra kunder om att köpa den.
Skicka recension
5 Recensioner Bromsskiva 8052553280059
(0)
4 Recensioner Bromsskiva 8052553280059
(0)
3 Recensioner Bromsskiva 8052553280059
(0)
2 Recensioner Bromsskiva 8052553280059
(0)
1 Recensioner Bromsskiva 8052553280059
(0)